بازیابی اکانت جیمیل

آیا رمز عبور یا آدرس اکانت جیمیل خود را فراموش کرده‌اید؟ ما شما را با روش بازیابی اکانت جیمیل در صورت فراموشی رمز عبور و آدرس ایمیل آشنا خواهیم کرد.

در صورتی که شما از ایمیل خود در زمینه کاری استفاده کنید، قطعا فراموش کردن آدرس ایمیل و رمز عبور حساب کاربری گوگل می‌تواند به عنوان یکی از بدترین اتفاقات برای شما به حساب آید. ما در این مقاله قصد داریم روش بازیابی جیمیل یا همان بازیابی حساب کاربری گوگل را به شما آموزش دهیم. شما برای یادگیری این کار نیازمند ۱ دقیقه زمان خواهید بود.

بازیابی اکانت جیمیل در صورتی فراموشی آدرس ایمیل

بازیابی اکانت جیمیل

در صورتی که برای ورود به حساب کاربری گوگل خود به دلیل فراموشی آدرس ایمیل، دچار مشکل هستید، وارد صفحه Google Find My Email Page شوید و دستورات مربوطه را دنبال کنید. شما باید بتوانید نام کامل حساب جیمیل خود را در کنار شماره تلفنی که هنگام ساخت اکانت جیمیل ارائه داده‌اید را برای بازیابی حساب کاربری به خاطر داشته باشید. هنگامی که وارد صفحه موردنظر شدید، اطلاعات درخواست‌شده را وارد کرده تا به راحتی وارد حساب کاربری گوگل شوید.

بازیابی اکانت جیمیل در صورت فراموشی رمز عبور

بازیابی اکانت جیمیل

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید، می‌توانید از طریق صفحه بازیابی حساب کاربری برای تنظیم مجدد رمز عبور، اقدام کنید. در ادامه با طرح چند سوال امنیتی و تایید هویت شما، امکان تغییر پسورد فراهم خواهد شد. در صورت امکان، سعی کنید از یک مرورگر در موقعیت مکانی که از حساب کاربریتان استفاده می‌کردید به منظور بازیابی رمز عبور، بهره بگیرید. در صورتی که موفق به تایید هویت خود از طریق سوالات امنیتی نشوید، جای نگرانی وجود ندارد، زیرا می‌تواند این مرحله را مجددا امتحان کنید، همچنین گوگل قابلیت‌های بیشتری را هم به منظور کمک به شما در اختیارتان قرار خواهد داد. هنگامی که هویت خود را تایید کردید، می‌توانید رمز عبور خود را مجددا تنظیم نمایید.

همراهان عزیز وب سایت گوشی سنتر، امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات خوبی در زمینه بازیابی حساب کاربری گوگل را در اختیار شما قرار دهیم. شما می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

مشخصات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما