تبلیغات متنی

برنامه دوستیابی تیندر

آیا شما اطلاعاتی درباره برنامه دوستیابی تیندر دارید؟ در این مقاله شما را با شیوه استفاده و ۶ اشتباه رایج کاربران در برنامه دوستیابی تیندر – Tinder آشنا خواهیم کرد.

روند دوستیابی آنلاین با برنامه تیندر به طور کلی تغییر کرده است، اما کاربران در محبوب‌ترین برنامه دوستیابی، باز هم اشتباهاتی انجام می‌دهند که می‌تواند مشکل آفرین باشد. در این مقاله قصد داریم اشتباهات رایجی که کاربران در برنامه دوستیابی تیندر انجام می‌دهند و باعث می‌شود در دام کاربران تقلبی گرفتار شوند را معرفی و بررسی کنیم.

 

معرفی برنامه تیندر و شیوه عملکرد آن

 

برنامه دوستیابی تیندر را می‌توان یکی از بهترین برنامه های دوستیابی برای گوشی های هوشمند معرفی کرد که به شما اجازه می‌دهد تا از طریق پروفایل‌های کاربران، دوستان جدیدی را در فاصله ۱۰۰ مایلی خود پیدا کنید. در حقیقت برنامه دوستیابی Tinder شرایط را برای برقراری ارتباط با یکدیگر فراهم خواهد کرد.

شما می‌توانید جزئیات و اطلاعات اندکی از کاربران همانند نام، شغل و سن را در کنار تصاویر مشاهده کنید، همچنین با ورود به صفحه افراد می‌توانید اطلاعات کامل‌تری به دست آورید.

در صورتی که تمایل دارید تا استفاده از برنامه دوستیابی تیندر را تجربه کنید، می‌توانید آن را برای گوشی های اندروید و آی او اس دانلود کرده و پروفایل خود را ایجاد کنید، همچنین امکان فعالیت از طریق وب‌سایت تیندر هم وجود دارد. هم اکنون شما می‌دانید با چه نوع شبکه اجتماعی سر و کار دارید، اما برخی اشتباهات احتمالی می‌توانند مشکل آفرین شوند که باید مورد توجه قرار گیرند.

 

۱: افتادن در دام کاربران جعلی

 

دوستان عزیز، توجه داشته باشید که همواره پروفایل های جعلی دارای علائم هشداردهنده هستند، در حقیقت اطلاعات بسیار اندکی از خودشان در کنار یک تصویر که به نظر می‌رسد تصویر یک سهام است، قرار داده‌اند، اما باز هم جعلی بودن پروفایل را نمی‌توان از روی نمایه تشخیص داد.

در صورتی که شما لینک‌هایی مبنی بر سرویس های جایگزین، پیام‌هایی که به نظر می‌رسند به صورت خودکار ارسال شده‌اند یا پیام‌های رمانتیک و عاشقانه‌ای که به مرور زمان ارسال می‌شوند، دریافت کردید، احتمالا با یک کاربر فیک مواجه هستید.

 

۲: ارسال بیش از حد اطلاعات شخصی در برنامه تیندر

 

با این که برنامه تیندر امکان نمایش دوستان مشترک در فیسبوک را ندارد، اما برقراری اتصال میان حساب های کاربری اینستاگرام و اسپوتیفای امکان‌پذیر است. در صورتی که شما هنگام پیوند دادن حساب های کاربری سایر شبکه های اجتماعی به برنامه تیندر دقت نکنید، ممکن است اطلاعات بیشتری از خودتان را در معرض نمایش قرار دهید و دچار مشکل شوید.

جستجوی معکوس تصاویر، تگ های مربوط به مکان و سایر ابزارهای رایج می‌توانند برای شناسایی شما توسط سایر افراد مورد استفاده قرار گیرند. با این که لازم است مقداری از اطلاعات شخصی خود را به اشتراک بگذارید، اما باید نسبت به حفظ حریم خصوصی خودتان در برنامه دوستیابی تیندر هم اطمینان حاصل کنید. آدرس خانه، محل کار یا سایر اطلاعات شخصی مهم را تحت هیچ شرایطی به اشتراک نگذارید.

 

۳: انتخاب تصویر پروفایل نادرست

بسیاری از کاربران پس از ورود به تیندر وقت خود را برای مطالعه جزئیات تمام پروفایل‌ها تلف نخواهند کرد و به همین علت، تصاویر نمایه بسیار حائز اهمیت خواهند بود، همچنین پروفایل‌هایی که دارای تصاویر گروهی هستند را نمی‌توان مورد تایید قرار داد. برخی از اشتباهاتی که نباید در زمینه به کارگیری تصویر پروفایل انجام دهید، عبارتند از:

  • تصاویری که چهره شما توسط عینک آفتابی و کلاه پوشانده شده است.
  • تصاویری که از فاصله دور گرفته شده‌اند.
  • تصاویری که در آن از الگوهای مختلف یا تصاویر حیوانات استفاده شده است.
  • تصاویری که در آن لبخند نباشد.

برنامه دوستیابی تیندر

شما می‌توانید تصاویر گفته شده را در بخش های دیگر پروفایل قرار دهید، اما در صورتی که آن‌ها را برای نمایه در نظر گرفته و قرار دهید، احتمالا مخاطبین کمتری پیدا خواهید کرد. توجه داشته باشید، قطعا کاربرانی که از چنین تصاویری هم استفاده کرده‌اند را نمی‌توان مورد تایید قرار داد.

 

۴: داشتن انتظارات غلط درباره برنامه تیندر

 

قطعا استفاده از برنامه تیندر یک روش عالی برای آشنایی با افراد جدید خواهد بود، اما شما باید انتظارات خود را مدیریت کنید. بهتر است بدانید کاربران شبکه اجتماعی تیندر به دلایل گوناگونی فعالیت دارند و این بدان معنا نیست که خواسته‌هایتان یکی باشد یا همه به دنبال چیزی باشند که شما هستید.

نظرسنجی‌های صورت گرفته نشان می‌دهد اکثر کاربران برنامه Tinder برای یافتن معشوقه خود در حال فعالیت هستند، اما در عین‌حال افرادی هم برای ملاقات با دوستان یا صرفا کسب اعتماد به نفس فعالیت دارند؛ در حقیقت لازم است سطح انتظارات خود را بالا نبرده و فعالیت منطقی داشته باشید.

 

۵: نوشتن اطلاعات ناصحیح بر روی پروفایل

 

نیت و هدف تمام کاربران از ورود به برنامه تیندر خالصانه نیست، اما اگر شما می‌خواهید فعالیت سالمی داشته باشید، بهتر است اطلاعات ناصحیح و غیر واقع به اشتراک نگذارید. فعالیت صحیح شما در این شبکه اجتماعی باعث می‌شود بتوانید شریک و دوست بالقوه خود را پیدا کنید.

توجه داشته باشید که استفاده از تصاویر ویرایش‌شده می‌تواند نتایج معکوس برای شما رقم بزند، همچنین از تصاویر قدیمی هم استفاده نکنید؛ این موارد باعث ایجاد مشکلات بیشتری نسبت به ارزشی که دارند، خواهند شد.

سعی کنید از اسم واقعی یا حداقل نام مستعار خود در پروفایل کاربری استفاده کنید تا بدین ترتیب، سایر کاربران بتوانند به شما اعتماد کنند، این مسئله در حالت معکوس هم وجود دارد، یعنی شما نباید به کاربرانی که دارای نام کاربری مشکوک هستند، اطمینان کنید.

 

۶: قرار دادن میزان سن حقیقی

 

برنامه تیندر برای کاربران ۱۸ سال به بالا است؛ با این که توسعه‌دهندگان شبکه اجتماعی تیندر تلاش می‌کنند از دسترسی کاربران با سنین کم جلوگیری کنند، اما همواره این مسئله امکان‌پذیر نیست، زیرا ممکن است برخی کاربران با استفاده از برنامه تیندر پلاس، محدوده قانونی سن را دور بزنند؛ بد نیست بدانید که تیندر دارای کاربرانی با سنین بالای ۱۰۰ سال هم هست.

دوستان عزیز، برنامه‌های زیادی در زمینه دوستیابی در دسترس قرار دارند، اما برنامه تیندر توانسته نظرات زیادی را به خود جلب کند و همین مسئله نیز باعث می‌شود کاربران اشتباهاتی انجام دهند و دچار دردسر شوند. در این مقاله سعی شد تا تعدادی از اشتباهات کاربران گفته شود، امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات خوبی در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که تجربه‌ای از کار کردن با برنامه Tinder در اختیار دارید، آن را در با ما و در گوشی سنتر مطرح کنید.

دانلود برنامه دوستیابی تیندر: اندرویدآی او اس

مشخصات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

زهرا

سلام
چطور میتونیم متوجه بازدید مجدد یا آخرین بازدید فردی که در تیندر با او آشنا شدیم، بشویم؟
ممنون

admin

با سلام خدمت شما
متاسفانه به نظر می‌رسه نسخه رایگان برنامه تیندر چنین قابلیتی نداشته باشه، اما نسخه طلایی اون که نیاز به پرداخت هزینه اشتراک ماهانه داره، ممکنه قابلیت های مشابه موردنظر شما رو داشته باشه.
با سپاس

پروانه

من هرکاری میکنم نمیتونم تیندر رو حتی از طریق فیسبوک نصب کنم

admin

با سلام خدمت شما
لطفا شیوه دانلود برنامه و راه اندازی رو بفرمایید دقیق که بتونم راهنماییتون کنم. نسخه اندروید دستگاهتون رو هم بفرمایید.
با سپاس

Shabnam

چطوری سنمونو تغییر بدیم ؟؟ هرچی میگردم گزینه ادیت نداره واسش!

admin

با سلام خدمت شما
بررسی که انجام شد نشون میده که امکان تغییر سن از طریق برنامه تیندر وجود نداره، اما میتونین حسابتون رو حذف کنید و ابتدا یک اکانت فیسبوک بسازید و با حساب فیسبوکتون در تیندر عضو شید. با این کار، میتونین سن خودتون رو در فیسبوک تغییر بدید و پس از ۲۴ ساعت، تغییرات موردنظرتون در تیندر به صورت خودکار اعمال میشه.
با سپاس

فری

در مراحل ساخت اکانت،شماره تلفن میخاد،ولی اصلا کشور ایران تو لیست نیست(البته من ایمیل وریفای هم کردم ولی فون وریفای الزامیه) 🙁

admin

با سلام خدمت شما
این برنامه در گوگل پلی هم در صورت ورود با آی پی ایران در دسترس قرار نداره و بهتره برای ورود از حساب فیسبوک استفاده کنید. ابتدا یک حساب کاربری در فیسبوک ایجاد کنید و شماره تلفن و کار تایید ایمیل رو انجام بدید، بعد برنامه تیندر رو نصب و از حساب فیسبوک برای ورود استفاده کنید.
با سپاس

مهدی

باسلام
چرا تیندر من وقتی کشی لایک‌میکنه نمیتونم بهش پیام بدهم و این پیام را میدهد some thing is wrong
با تشکر

admin

با سلام خدمت شما
نظرتون رو ثبت کردم تا کاربرانی که میدونن بتونن راهنماییتون کنن، اما به نظر میرسه که باید ابتدا درخواست دوستی ارسال کنید، در هر صورت امیدوارم راهنمایی لازم به شما ارائه بشه.
با سپاس

Fatme

سلام من ی روز بود نصب کردم حالا زده بلاک شدم باید چیکار کنم. ممنون

امیر

سلام چگونه میشود به کسی که لایکش کردیم پی ام بدیم چند نفر لایک طلایی کردن که نمیشه آنها رو دید با تشکر

admin

با سلام
دیدگاه شما ثبت شد تا سایر کاربران مطلع بتوانند پاسخ مناسبی ارائه دهند.
سپاس

یاس

سلام چطوری میتونیم کسی رو که لایک کردیم ببینیم؟

مهسان

تیندرو نصب کردم ولی انگار غیر فعال باید چیکار کنم

admin

با سلام
از وی پی ان هم استفاده کردید؟

Mahsan

بله از وی پی ان هم استفاده کردم

admin

با سلام
ابتدا باید یک اکانت فیسبوک ایجاد کنید تا بتونید از طریق اون وارد برنامه بشید، اما امکان داره مشکل از وی پی ان هم باشه.
در هر صورت از بخش ارتباط با ما، مشکل رو بیان و ارسال کنید تا به طور مستقیم بتونیم برای رفع مشکل از طریق ایمیل با شما ارتباط برقرار کنیم؛ باید مشکل و اخطارهای احتمالی برنامه رو ببینیم و بتونیم نظر قطعی رو ارائه بدیم.
سپاس

Mahsan

سلام وقتی میگه hiddenشدی باید چیکار کرد
واقعا این برنامه عصبیم کرده وصل نمیشه

Mahsan

سلام مجدد از طریقی ک گفتید هم ارسال کردم اما نمیدونم سند شد یا ن

admin

با سلام
پاسخ برای شما ارسال شد.
سپاس

Arash

سلام
توى تیندر چندنفر لایک طلایى کردن .
چه طور میتونم ببینم و مسیج بدم به این افراد ؟

admin

با سلام
دیدگاه شما ثبت شد تا سایر کاربران مطلع بتوانند پاسخ مناسبی ارائه دهند.
سپاس