برنامه دوستیابی تیندر

آیا شما اطلاعاتی درباره برنامه دوستیابی تیندر دارید؟ در این مقاله شما را با شیوه استفاده و ۶ اشتباه رایج کاربران در برنامه دوستیابی تیندر – Tinder آشنا خواهیم کرد.

روند دوستیابی آنلاین با برنامه تیندر به طور کلی تغییر کرده است، اما کاربران در محبوب‌ترین برنامه دوستیابی، باز هم اشتباهاتی انجام می‌دهند که می‌تواند مشکل آفرین باشد. در این مقاله قصد داریم اشتباهات رایجی که کاربران در برنامه دوستیابی تیندر انجام می‌دهند و باعث می‌شود در دام کاربران تقلبی گرفتار شوند را معرفی و بررسی کنیم.

 

معرفی برنامه تیندر و شیوه عملکرد آن

 

برنامه دوستیابی تیندر را می‌توان یکی از بهترین برنامه های دوستیابی برای گوشی های هوشمند معرفی کرد که به شما اجازه می‌دهد تا از طریق پروفایل‌های کاربران، دوستان جدیدی را در فاصله ۱۰۰ مایلی خود پیدا کنید. در حقیقت برنامه دوستیابی Tinder شرایط را برای برقراری ارتباط با یکدیگر فراهم خواهد کرد.

شما می‌توانید جزئیات و اطلاعات اندکی از کاربران همانند نام، شغل و سن را در کنار تصاویر مشاهده کنید، همچنین با ورود به صفحه افراد می‌توانید اطلاعات کامل‌تری به دست آورید.

در صورتی که تمایل دارید تا استفاده از برنامه دوستیابی تیندر را تجربه کنید، می‌توانید آن را برای گوشی های اندروید و آی او اس دانلود کرده و پروفایل خود را ایجاد کنید، همچنین امکان فعالیت از طریق وب‌سایت تیندر هم وجود دارد. هم اکنون شما می‌دانید با چه نوع شبکه اجتماعی سر و کار دارید، اما برخی اشتباهات احتمالی می‌توانند مشکل آفرین شوند که باید مورد توجه قرار گیرند.

 

۱: افتادن در دام کاربران جعلی

 

دوستان عزیز، توجه داشته باشید که همواره پروفایل های جعلی دارای علائم هشداردهنده هستند، در حقیقت اطلاعات بسیار اندکی از خودشان در کنار یک تصویر که به نظر می‌رسد تصویر یک سهام است، قرار داده‌اند، اما باز هم جعلی بودن پروفایل را نمی‌توان از روی نمایه تشخیص داد.

در صورتی که شما لینک‌هایی مبنی بر سرویس های جایگزین، پیام‌هایی که به نظر می‌رسند به صورت خودکار ارسال شده‌اند یا پیام‌های رمانتیک و عاشقانه‌ای که به مرور زمان ارسال می‌شوند، دریافت کردید، احتمالا با یک کاربر فیک مواجه هستید.

 

۲: ارسال بیش از حد اطلاعات شخصی در برنامه تیندر

 

با این که برنامه تیندر امکان نمایش دوستان مشترک در فیسبوک را ندارد، اما برقراری اتصال میان حساب های کاربری اینستاگرام و اسپوتیفای امکان‌پذیر است. در صورتی که شما هنگام پیوند دادن حساب های کاربری سایر شبکه های اجتماعی به برنامه تیندر دقت نکنید، ممکن است اطلاعات بیشتری از خودتان را در معرض نمایش قرار دهید و دچار مشکل شوید.

جستجوی معکوس تصاویر، تگ های مربوط به مکان و سایر ابزارهای رایج می‌توانند برای شناسایی شما توسط سایر افراد مورد استفاده قرار گیرند. با این که لازم است مقداری از اطلاعات شخصی خود را به اشتراک بگذارید، اما باید نسبت به حفظ حریم خصوصی خودتان در برنامه دوستیابی تیندر هم اطمینان حاصل کنید. آدرس خانه، محل کار یا سایر اطلاعات شخصی مهم را تحت هیچ شرایطی به اشتراک نگذارید.

 

۳: انتخاب تصویر پروفایل نادرست

بسیاری از کاربران پس از ورود به تیندر وقت خود را برای مطالعه جزئیات تمام پروفایل‌ها تلف نخواهند کرد و به همین علت، تصاویر نمایه بسیار حائز اهمیت خواهند بود، همچنین پروفایل‌هایی که دارای تصاویر گروهی هستند را نمی‌توان مورد تایید قرار داد. برخی از اشتباهاتی که نباید در زمینه به کارگیری تصویر پروفایل انجام دهید، عبارتند از:

  • تصاویری که چهره شما توسط عینک آفتابی و کلاه پوشانده شده است.
  • تصاویری که از فاصله دور گرفته شده‌اند.
  • تصاویری که در آن از الگوهای مختلف یا تصاویر حیوانات استفاده شده است.
  • تصاویری که در آن لبخند نباشد.

برنامه دوستیابی تیندر

شما می‌توانید تصاویر گفته شده را در بخش های دیگر پروفایل قرار دهید، اما در صورتی که آن‌ها را برای نمایه در نظر گرفته و قرار دهید، احتمالا مخاطبین کمتری پیدا خواهید کرد. توجه داشته باشید، قطعا کاربرانی که از چنین تصاویری هم استفاده کرده‌اند را نمی‌توان مورد تایید قرار داد.

 

۴: داشتن انتظارات غلط درباره برنامه تیندر

 

قطعا استفاده از برنامه تیندر یک روش عالی برای آشنایی با افراد جدید خواهد بود، اما شما باید انتظارات خود را مدیریت کنید. بهتر است بدانید کاربران شبکه اجتماعی تیندر به دلایل گوناگونی فعالیت دارند و این بدان معنا نیست که خواسته‌هایتان یکی باشد یا همه به دنبال چیزی باشند که شما هستید.

نظرسنجی‌های صورت گرفته نشان می‌دهد اکثر کاربران برنامه Tinder برای یافتن معشوقه خود در حال فعالیت هستند، اما در عین‌حال افرادی هم برای ملاقات با دوستان یا صرفا کسب اعتماد به نفس فعالیت دارند؛ در حقیقت لازم است سطح انتظارات خود را بالا نبرده و فعالیت منطقی داشته باشید.

 

۵: نوشتن اطلاعات ناصحیح بر روی پروفایل

 

نیت و هدف تمام کاربران از ورود به برنامه تیندر خالصانه نیست، اما اگر شما می‌خواهید فعالیت سالمی داشته باشید، بهتر است اطلاعات ناصحیح و غیر واقع به اشتراک نگذارید. فعالیت صحیح شما در این شبکه اجتماعی باعث می‌شود بتوانید شریک و دوست بالقوه خود را پیدا کنید.

توجه داشته باشید که استفاده از تصاویر ویرایش‌شده می‌تواند نتایج معکوس برای شما رقم بزند، همچنین از تصاویر قدیمی هم استفاده نکنید؛ این موارد باعث ایجاد مشکلات بیشتری نسبت به ارزشی که دارند، خواهند شد.

سعی کنید از اسم واقعی یا حداقل نام مستعار خود در پروفایل کاربری استفاده کنید تا بدین ترتیب، سایر کاربران بتوانند به شما اعتماد کنند، این مسئله در حالت معکوس هم وجود دارد، یعنی شما نباید به کاربرانی که دارای نام کاربری مشکوک هستند، اطمینان کنید.

 

۶: قرار دادن میزان سن حقیقی

 

برنامه تیندر برای کاربران ۱۸ سال به بالا است؛ با این که توسعه‌دهندگان شبکه اجتماعی تیندر تلاش می‌کنند از دسترسی کاربران با سنین کم جلوگیری کنند، اما همواره این مسئله امکان‌پذیر نیست، زیرا ممکن است برخی کاربران با استفاده از برنامه تیندر پلاس، محدوده قانونی سن را دور بزنند؛ بد نیست بدانید که تیندر دارای کاربرانی با سنین بالای ۱۰۰ سال هم هست.

دوستان عزیز، برنامه‌های زیادی در زمینه دوستیابی در دسترس قرار دارند، اما برنامه تیندر توانسته نظرات زیادی را به خود جلب کند و همین مسئله نیز باعث می‌شود کاربران اشتباهاتی انجام دهند و دچار دردسر شوند. در این مقاله سعی شد تا تعدادی از اشتباهات کاربران گفته شود، امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات خوبی در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که تجربه‌ای از کار کردن با برنامه Tinder در اختیار دارید، آن را در با ما و در گوشی سنتر مطرح کنید.

دانلود برنامه دوستیابی تیندر: اندرویدآی او اس

مشخصات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما