برنامه ساخت اسلایدشو Music Video Maker

آیا شما قصد ساخت اسلایدشو در گوشی اندرویدی خود را دارید؟ ما به شما برنامه ساخت اسلایدشو Music Video Maker را معرفی می‌کنیم.

افراد زیادی علاقه‌مند به ساخت اسلایدشو و کلیپ های تصویری هستند، اما همواره در زمینه استفاده از برنامه‌ها، تردید دارند. همانطور که می‌دانید، برنامه های زیادی برای ساخت اسلایدشو در گوشی هوشمند تولید شده‌اند که کاربردهای منحصر به فرد خود را دارند، اما برنامه ساخت اسلایدشو Music Video Maker می‌تواند نیاز شما را به خوبی و با امکاناتی که دارد، رفع نماید.

ویژگی های برنامه ساخت اسلایدشو Music Video Maker

دوستان عزیز، قابلیت‌های زیادی برای برنامه Music Video Maker ذکر شده و نظرات بسیار خوبی هم در وب سایت گوگل پلی درج شده است که همگی آن‌ها نشان‌دهنده معتبر بودن این برنامه ساخت کلیپ یا اسلایدشو می‌باشد. توجه داشته باشید که ما تعدادی از بهترین قابلیت‌های این اپلیکیشن را به شما معرفی خواهیم کرد. یکی از قابلیت‌های Music Video Maker را می‌توان انیمیشن‌هایی دانست که امکان اضافه کردن آن‌ها به تصاویر وجود دارد؛ این کار می‌تواند زیبایی اسلایدشو شما را صدچندان کند.

همانطور که مستحضرید، قرار دادن آهنگ و موسیقی موردنظرتان در اسلایدشو اهمیت بسیار زیادی داشته و این قابلیت در Music Video Maker وجود دارد، همچنین فیلترهای متنوع و جذاب آن را هم نباید فراموش کرد، زیرا به تصاویر، زیبایی خاصی خواهند بخشید. در صورتی که  تمایل به اضافه کردن یک متن به تصاویر دارید، جای نگرانی وجود ندارد، زیرا این ویژگی مهم در اپلیکیشن نهادینه شده و به راحتی می‌توانید جملات زیبا و احساسی خود را بر روی تصاویر موردنظرتان درج کنید.

برخی کاربران در برنامه های ساخت اسلایدشو نسبت به سایز تصاویر و یک دست نبودن آن‌ها گلایه دارند، اما شما می‌توانید با استفاده از برنامه Music Video Maker، تصاویر را به صورت یکسان تنظیم کرده و اسلایدشو خود را بسازید، همچنین امکان چرخش تصاویر هم وجود دارد که می‌تواند در برخی مواقع، بسیار موثر باشد.

همراهان عزیز وب سایت گوشی سنتر، یکی دیگر از ویژگی‌های این برنامه را می‌توان فراهم کردن امکان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک و اینستاگرام عنوان کرد؛ یعنی شما می‌توانید اسلایدشوهای جذابی را برای قرار دادن در اینستاگرام و جذب فالوور تهیه کرده و اشتراک گذاری نمایید.

برنامه Music Video Maker در گوگل پلی توانسته امتیاز ۴٫۶ از ۵ را به دست آورد، همچنین بیشتر از ۱۰ میلیون بار نصب را تجربه کرده است که نشان از کیفیت و قابلیت‌های بالای برنامه دارد.

لینک دانلود: اندروید

مشخصات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما