برنامه چت SayHi Chat

آیا می‌دانستید که پیدا کردن دوستان جدید در اطرافتان و برقراری چت ویدیویی با آن‌ها امکان‌پذیر است؟ ما برنامه چت SayHi Chat را به شما معرفی می‌کنیم.

یکی از برنامه‌هایی که به شما کمک می‌کند تا بتوانید دوستان جدیدی در اطراف خود پیدا کنید، برنامه چت SayHi Chat نام دارد. همانطور که می‌دانید، اکثر برنامه های چت دارای قابلیت‌های بالایی هستند و برنامه SayHi Chat هم از این قاعده مستثنی نیست. ما شما را با ویژگی های این برنامه چت جدید آشنا خواهیم کرد.

ویژگی های برنامه چت SayHi Chat

همانطور که در مقدمه هم گفته شد، این برنامه چت به شما اجازه می‌دهد تا کاربران جدیدی را در اطراف خود پیدا کنید، کسانی که حتی ممکن است تاکنون ندیده باشید و این مسئله می‌تواند ارتباط بسیار خوبی را برای شما فراهم کند.

برنامه SayHi دارای قابلیت ویدیو چت است؛ شما می‌توانید با استفاده از این اپلیکیشن با دوستان خود تماس تصویری برقرار کنید، نکته جالب را می‌توان کیفیت بالای تماس تصویری این برنامه چت عنوان کرد.

دوستان عزیز، ارسال پیام های متنی همراه با اموجی‌های جذاب از قابلیت‌های بعدی این اپلیکیشن چت می‌باشد. SayHi Chat دارای ویژگی ارسال فایل صوتی بوده که همانند برنامه تلگرام می‌تواند عملکرد مفیدی داشته باشد.

شما می‌توانید از طریق این اپلیکیشن و به طور مستقیم تصاویر جدید گرفته‌شده توسط دوربین یا تصاویر موجود در گالری را برای دوستانتان ارسال کنید، همچنین امکان آپلود فایل‌های ویدیویی هم با دوستانتان، وجود دارد.

این برنامه چت می‌تواند گزارش مربوط به خوانده شدن پیام‌های شما توسط مخاطبینتان را نمایش دهد، همچنین می‌تواند فاصله مکانی شما با سایر کاربران را هم به خوبی نشان دهد. بر اساس اطلاعات موجود در گوگل پلی، این برنامه بیش از ۱۰ میلیون نصب را تجربه کرده است و دارای امتیاز ۴٫۳ از ۵ می‌باشد.

مشخصات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

علی

سلام،موقع چت کردن مدام پیام میده و مانع از ارسال پیام به کسی میشه باید چیکار کرد

admin

با سلام خدمت شما
اکثر برنامه‌های چت رایگان، برای کاربران تبلیغات ارسال می‌کنند و این کار رو منبع درآمد میدونن؛ دلیل اصلی این اشکال همینه، اما روش هایی هم برای بلاک کردن تبلیغات وجود داره که در آینده نزدیک حتما در وب سایت قرار داده میشه. این برنامه کاربردهای مختلفی داره و ما در آینده هم موارد متنوعی رو معرفی خواهیم کرد که میتونن کاربردی‌تر باشند.
با سپاس