دانلود و نصب اندروید 10

سیستم عامل جدید اندروید با نام اندروید ۱۰ معرفی شد. ما در این بخش قصد داریم روش دانلود و نصب اندروید ۱۰ در گوشی موبایل را به شما آموزش دهیم.

اندروید ۱۰ که قبلا با نام اندروید کیو شناخته می‌شد، به صورت رسمی معرفی شد. در حال حاضر گوشی های پیکسل می‌توانند سیستم عامل جدید گوگل را دریافت کنند و در آینده نه چندان دور، سایر گوشی‌های هوشمند هم امکان بروزرسانی اندروید ۱۰ را دریافت خواهند کرد. اگر دارای گوشی هوشمندی هستید که از نسخه جدید اندروید پشتیبانی می‌کند، ما به شما روش دانلود اندروید ۱۰ و نصب آن روی گوشی را آموزش خواهیم داد.

روش نصب اندروید ۱۰ در گوشی های پیکسل

دوستان عزیز، شما برای نصب سیستم عامل جدید گوگل در گوشی های پیکسل باید وارد تنظیمات شوید و سپس از بخش سیستم، گزینه Advance را انتخاب کنید تا جزئیات مربوط به اندروید ۱۰ ظاهر شود. توجه داشته باشید که در این بخش، اطلاعات زیادی درباره اندروید ۱۰ در کنار گزینه مربوط به دانلود وجود دارد که تنها کافی‌ست، آن را انتخاب کرده تا فرآیند بارگیری و نصب سیستم عامل اندروید، انجام شود.

دانلود و نصب اندروید 10

توجه داشته باشید که پس از نصب سیستم عامل جدید، گوشی موبابل به صورت خودکار راه‌اندازی مجدد خواهد شد. تبریک می‌گوییم، شما موفق شدید اندروید ۱۰ را بر روی گوشی پیکسل خود نصب کنید.

نکته: ابتدا گوشی خود را شارژ کرده و نسبت به اتصال وای فای و عملکرد صحیح آن، اطمینان حاصل نمایید.

روش نصب اندروید ۱۰ در سایر گوشی های هوشمند

توانایی شما مبنی بر دانلود و نصب نسخه جدید اندروید به تولیدکننده گوشی هوشمند شما بستگی دارد و قطعا یک لیست زمانبندی از شرکت مربوطه منتشر خواهد شد. شما می‌توانید با ورود به تنظیمات دستگاه و بخش به‌روزرسانی سیستم (System Update)، فایل موردنظر را بارگیری و مستقیما نصب کنید. در صورتی که هم اکنون با گوشی به بخش مربوطه مراجعه کردید و هیچ فایلی برای دانلود مشاهده نکردید، قطعا تاکنون اندروید ۱۰ توسط شرکت تولیدکننده گوشی هوشمند شما قرار داده نشده و کماکان باید صبر کنید.

همراهان عزیز گوشی سنتر، امیدواریم توانسته باشیم در زمینه نصب اندروید ۱۰ در گوشی هوشمند، اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار داده باشیم. شما می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

مشخصات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما