روش های چک کردن پیام اینستاگرام در کامپیوتر

آیا شما قصد دارید چک کردن دایرکت اینستاگرام را در کامپیوتر انجام دهید؟ ما ۳ مورد از روش های چک کردن پیام اینستاگرام در کامپیوتر را آموزش خواهیم داد.

شما می‌توانید دایرکت اینستاگرام خود را از طریق گوشی به سادگی چک کنید، اما اگر قصد چک کردن پیام های اینستاگرام را در خارج از گوشی هوشمند دارید، متوجه خواهید شد که امکان مشاهده دایرکت در وب سایت اینستاگرام وجود ندارد. نگران نباشید، ما راه حل این مشکل را به شما نشان خواهیم داد.

نکته: شما برای مطالعه این مقاله به ۲ دقیقه زمان نیاز دارید.

روش های چک کردن پیام اینستاگرام در ویندوز

همانطور که گفته شد، چک کردن دایرکت اینستاگرام از طریق وب سایت امکان‌پذیر نیست، اما هیچ بن بستی وجود ندارد و ما روش های چک کردن پیام اینستاگرام در کامپیوتر را آموزش خواهیم داد. در ابتدا بهتر است اشاره‌ای به روش مشاهده دایرکت در اپلیکیشن اینستاگرام داشته باشیم.

چک کردن دایرکت اینستاگرام در گوشی

شما می‌توانید برای مشاهده پیام های خصوصی اینستاگرام وارد برنامه شوید و بر روی آیکون هواپیمای کاغذی موجود در سمت راست قسمت بالا ضربه بزنید تا وارد لیست مربوطه شوید؛ در این قسمت تمام پیام‌های ارسالی شما قابل مشاهده هستند.

۱: استفاده از برنامه اینستاگرام ویندوز ۱۰

دوستان عزیز، برنامه رسمی اینستاگرام ویندوز ۱۰ از پیام های دایرکت شما پشتیبانی به عمل می‌آورد. شما برای دانلود این برنامه باید وارد فروشگاه مایکروسافت شوید و عبارت Instagram را جستجو کنید، سپس بر روی نخستین برنامه کلیک کرده و آن را دریافت نمایید.

روش های چک کردن پیام اینستاگرام در کامپیوتر

شما باید پس از نصب برنامه وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید که نیازمند ورود نام کاربری و پسورد اینستاگرام می‌باشد. پس از آن که موفق به ورود شدید، کافی‌ست بر روی آیکون هواپیمای کاغذی موجود در سمت راست قسمت بالا کلیک کرده تا بتوانید پیام‌های خصوصی را مشاهده نمایید.

۲: استفاده از شبیه ساز اندروید (Android Emulator)

یکی دیگر از روش های چک کردن پیام دایرکت اینستاگرام در ویندوز را می‌توان استفاده از شبیه سازهای اندرویدی همانند BlueStacks عنوان کرد؛ شبیه سازهای اندروید باعث می‌شوند که شما یک سیستم عامل اندرویدی را در ویندوز داشته باشید.

شما می‌توانید با نصب شبیه ساز اندرویدی BlueStacks و سپس نصب آن و وارد کردن اطلاعات مربوط به حساب گوگل، وارد شبیه ساز اندرویدی شوید. در ادامه باید وارد گوگل پلی شوید تا بتوانید برنامه اینستاگرام را دانلود نمایید. هنگامی که کار دانلود و نصب برنامه تمام شد، لازم است اطلاعات مربوط به حساب کاربری اینستاگرام را وارد کرده و همانند یک گوشی اندرویدی، پیام های خصوصی اینستاگرام خود را چک کنید.

۳: استفاده از برنامه شخص ثالث برای مشاهده پیام اینستاگرام

دوستان عزیز، برنامه های شخص ثالث زیادی همانند IG:dm وجود دارند که امکان مشاهده پیام دایرکت را برای کاربران فراهم خواهند کرد؛ این برنامه منبع باز بوده و برای ویندوز، مک و لینوکس در دسترس قرار دارد.

روش های چک کردن پیام اینستاگرام در کامپیوتر

شما با استفاده از این برنامه شخص ثالث می‌توانید تا ۲۰ پیام خصوصی که اخیرا برای شما ارسال شده‌اند را بررسی کنید، همچنین کار کردن با این برنامه شخص ثالث هم بسیار ساده بوده و امنیت بالایی هم دارد.

همراهان عزیز وب سایت گوشی سنتر، امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات لازم جهت چک کردن پیام اینستاگرام در دسکتاپ را ارائه کرده باشیم. شما می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

مشخصات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

ahmad

من از شبیه ساز اندروید استفاده میکنم، خیلی خوبه…ممنون از مطلب خوبتون