تبلیغات متنی

مرورگر Tor Browser

بر اساس اطلاعات موجود، مرورگر Tor Browser برای اندروید منتشر شد. در این بخش قصد داریم قابلیت های مرورگر جدید اندروید را بررسی کنیم.

مرورگر Tor Browser برای نخستین بار به منظور استفاده کاربران اندرویدی منتشر شده است. شما می‌توانید این مرورگر اندروید را از طریق لینک گوگل پلی که در انتهای مطلب قرار داده شده است، دریافت کنید. بد نیست بدانید که نسخه اندروید مرورگر Tor کامل نیست و دارای اشکالاتی بوده که هم اکنون توسط تیم Tor Project در حال رفع می‌باشد، اما نکته مهم انتشار این برنامه بوده که می‌تواند نویددهنده یک مرورگر جذاب، قابل قبول و با امکانات بالا برای اندروید باشد.

ویژگی های مرورگر Tor Browser

پروژه انتشار نسخه اندروید مرورگر Tor از ماه سپتامبر سال ۲۰۱۸ میلادی آغاز شد. لازم به ذکر است که این مرورگر جدید اندروید دارای قابلیت‌هایی همانند دفاع در برابر نظارت، استحکام در برابر اثر انگشت و ارائه رمزگذاری چند لایه است.

یکی از قابلیت‌های مهم مرورگر Tor را می‌توان ناتوان کردن وبسایت‌ها در نمایش تبلیغات دانست. زمانی که مشغول جستجو از طریق مرورگر Tor شوید، تمام کوکی‌ها به صورت خودکار پاک می‌شوند. این مرورگر اندروید می‌تواند تمام ترافیک شما را برای شبکه Tor Browser به منظور رمزگذاری ارسال کند که همین مسئله می‌تواند وضعیت امنیتی سایت را تا حد زیادی ارتقاء دهد. به نظر می‌رسد مرورگر Tor می‌تواند دسترسی شما به تمام سایت‌هایی که مسدود شده‌اند را برقرار سازد؛ این ویژگی را می‌توان بسیار ارزشمند توصیف کرد.

کلیه مرورگرهایی که برای اندروید منتشر شده‌اند را می‌توان بسیار خوب و کارآمد توصیف کرد، اما این مرورگر جدید با قابلیت‌هایی که دارد، قطعا نمونه بوده و علاقه‌مندان بسیار زیادی هم به دست خواهد آورد. ما در گوشی سنتر سعی خواهیم کرد تا بهترین و جدیدترین برنامه های اندرویدی و آی او اس را که معرفی می‌شوند، برای شما مورد بررسی قرار دهیم. امیدواریم بتوانید با مرورگر جدید اندروید Tor، لحظات خوبی را در اینترنت داشته باشید.

لینک دانلود: Tor Browser

مشخصات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما