تبلیغات متنی

هواوی نوا 5

مطابق با اطلاعات موجود در خبرگزاری‌ها، گوشی های سری هواوی نوا ۵ با قابلیت‌های فراوان معرفی شدند. در این قسمت می‌توانید تیزر تبلیغاتی جذاب این گوشی هوشمند را مشاهده کنید.

گوشی های سری نوا ۵ توسط شرکت هواوی و در طول یک مراسم در کشور چین معرفی شدند. همانطور که مستحضرید، سری جدید محصولات هواوی در سه مدل متفاوت طراحی و تولید شده است، اما گوشی هواوی نوا ۵ پرو را می‌توان به علت داشتن صفحه نمایش OLED، طراحی جذاب و مشخصات قابل قبول داخلی به عنوان مهم‌ترین دستگاه در میان ۳ مدل معرفی کرد.

شرکت هواوی در طول معرفی اقدام به پخش یک ویدیوی تبلیغاتی جذاب کرد که هم اکنون در شبکه های اجتماعی هم پخش شده است؛ این تیزر تبلیغاتی به طور چشمگیری توانسته جذاب‌ترین مشخصات گوشی Huawei Nova 5 را در کمتر از دو دقیقه نشان می‌دهد و شما می‌توانید به راحتی آن را مشاهده کنید. همانطور که می‌دانید، گوشی جدید هواوی دارای دوربین چهارگانه بوده که سنسورهای اصلی ۴۸ مگاپیکسلی و ۲ مگاپیکسلی ماکرو، نقش ویژه‌ای در عملکرد آن دارند.

یک پنل براق در بخش عقب با رنگ بنفش یا سبز، صفحه نمایش بزرگ ۶٫۳۹ اینچی اولد با حاشیه اندک و سنسور سلفی ۱۶ مگاپیکسلی از ویژگی‌های برجسته دستگاه جدید هواوی می‌باشند. کارشناسان زیادی اظهار کرده‌اند که معرفی گوشی های سری نوا ۵ می‌تواند به عنوان یک عامل مهم در کاهش تاثیر تحریم های یکجانبه ایالات متحده آمریکا به حساب آید، اما باید منتظر بود و دید که در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد. مدیران ارشد هواوی اعلام کرده‌اند که در آینده نه چندان دور، تمام خسارت‌های ناشی از تحریم‌ای آمریکا را جبران می‌کنند.

مشخصات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما