صفحه اصلیلنوو

موس هوشمند لنوو با پشتیبانی از ترجمه زبان معرفی شد

موس هوشمند لنوو با قیمت بسیار مناسب معرفی شد. به نظر می‌رسد موس جدید شرکت Lenovo می‌تواند بیشتر از ۳۰ زبان زنده دنیا را پشتیبانی کند.

شرکت لنوو موفق شد تا یک موس هوشمند با ویژگی کنترل و تشخیص صدا را معرفی کند؛ این موس هوشمند می‌تواند از ورودی صدا و ترجمه در زمان واقعی پشتیبانی کند و با قیمت ۴۳ دلار عرضه خواهد شد. موس هوشمند لنوو از تکنولوژی تشخیص گفتار چینی Keda Xunfei استفاده می‌کند؛ این فناوری قادر است در زمینه ورودی صدا، ترجمه انگلیسی و کنترل صدا موثر عمل کند، همچنین از گویش‌های متفاوت چینی و انگلیسی هم پشتیبانی خواهد کرد.

نکته: این موس کامپیوتر می‌تواند ترجمه انگلیسی، چینی به انگلیسی، فرانسوی، ژاپنی، آلمانی و ۲۶ زبان زنده دنیا را به خوبی انجام دهد.

موس هوشمند لنوو

همراهان وب سایت گوشی سنتر، موس لنوو از ویژگی‌هایی همانند Deep Learning برای بهبود دقت و تشخیص صوت استفاده می‌کند که می‌تواند باعث افزایش عملکرد آن شود، همچنین جنس بدنه بیرونی موس از مواد ABS و فلز در کنار پوشش پوستی باکیفیت ساخته شده است؛ یک لمس گرم و غلتک فلزی را با این موس در اختیار خواهید داشت.

گوشی سنتر

سردبیر

کارشناس نرم افزار، علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی، علی‌الخصوص گوشی‌های هوشمند! بیشتر وقت زندگی شخصی خودم رو برای تولید محتوای درجه یک گذاشتم و هدفم از تاسیس وب سایت گوشی سنتر، تبدیل شدن به یک مرجع نقد و بررسی بوده تا کاربران عزیز بتونن به یک وب سایت درجه یک و بی‌طرف، اطمینان کنند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن