تبلیغات متنی

همگام سازی گوشی اندرویدی با ویندوز 10

آیا روش همگام سازی گوشی اندرویدی با ویندوز ۱۰ را تجربه کرده‌اید؟ ما در این مقاله روش همگام سازی گوشی اندرویدی با ویندوز ۱۰ را آموزش خواهیم داد.

در صورتی که شما دارای گوشی اندرویدی هستید و تصمیم دارید تا اعلان های آن را در ویندوز ۱۰ مشاهده کنید، بهتر است بدانید که این قابلیت به راحتی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید این همگام سازی را از طریق برنامه The Your Phone App انجام دهید.

همگام سازی گوشی اندرویدی با ویندوز ۱۰

دوستان عزیز، شما برای استفاده از این قابلیت، کافی‌ست برنامه مربوطه را در ویندوز نصب و تنظیم کنید. توجه داشته باشید که امکان مشاهده کامل صفحه نمایش گوشی از طریق این برنامه هم امکان‌پذیر است. در صورتی که از سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنید، توصیه می‌کنیم که این برنامه را در ویندوز ۱۰ نصب کنید.

روش همگام سازی با برنامه The Your Phone App

این برنامه با نصب ویندوز ۱۰ به صورت خودکار در دسترس قرار خواهد گرفت، اما در صورتی که آن را مشاهده نکردید، کافی‌ست برنامه را از فروشگاه مایکروسافت دانلود کنید. شما با جستجوی برنامه از طریق منوی استارت و کلیک بر روی آن، می‌توانید ارتباط میان ویندوز و گوشی اندرویدی را برقرار کنید.

همگام سازی گوشی اندرویدی با ویندوز 10

توجه داشته باشید که پس از انجام کار، یک پیام دریافت خواهید کرد که به شما دانلود برنامه Your Phone Companion را در گوشی اعلام می‌کند.

همگام سازی گوشی اندرویدی با ویندوز 10

نکته: شما برای استفاده از این قابلیت، باید وارد حساب کاربری مایکروسافت خود شوید؛ در صورتی که دارای حساب کاربری نیستید، می‌توانید از طریق وب سایت مایکروسافت اقدام به ثبت نام کنید.

امکانات زیادی همانند ارسال تصاویر و حتی پاسخ به پیام‌های دریافتی از طریق این همگام سازی در دسترس شما عزیزان خواهد بود، اما لازم است نکاتی را هم در این رابطه مدنظر قرار دهید. بر اساس اطلاعاتی که در دسترس است، شما می‌توانید ۲۵ فایل اخیر گالری خود را برای انتقال مشاهده کنید و جهت انتقال تعداد بیشتری از فایل‌های تصویری، باید گوشی خود را از طریق کابل به کامپیوتر متصل نمایید.

مشخصات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما