هواوی میت 20 ایکس 5G

گوشی هواوی میت ۲۰ ایکس ۵G در آینده نه چندان دور معرفی می‌شود. Huawei Mate 20 X 5G مجهز به باتری ۵۰۰۰ میلی‌آمپری است.

شاید شرکت هواوی به دلیل وضعیت تاسف‌بار تحریم‌های ایالات متحده آمریکا تصمیم داشته باشد تا فعالیت خود را در بازارهای بین‌المللی کم‌تر کند، اما به نظر می‌رسد قصد دارد اولین گوشی هوشمند ۵G خود را در چین معرفی کند. گوشی Huawei Mate 20 X 5G توانست تاییدیه چین را به دست آورد و این یعنی ممکن است هر لحظه معرفی شود.

هواوی میت 20 ایکس 5G

گوشی Huawei Mate 20 X 5G به نوعی نسخه بروزرسانی شده هواوی میت ۲۰ ایکس بوده که از شبکه ۵G پشتیبانی می‌کند و دارای باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری است. اخبار جدید نشان می‌دهند که این گوشی جدید هواوی از فناوری شارژ سریع ۴۰ وات در مقایسه با شارژ سریع ۲۲٫۵ وات نسخه اصلی استفاده خواهد کرد، همچنین دارای نمایشگر ۷٫۲ اینچی خواهد بود. اولین گوشی ۵G هواوی در رنگ سبز زمردی منحصر به فرد عرضه خواهد شد و در بخش عقب دارای نشان ۵G خواهد بود.

همانطور که مستحضرید، هواوی تحت شدیدترین تحریم‌های ایالات متحده آمریکا قرار گرفته و سعی دارد تا خود را از این شرایط نجات دهد. خبرهایی مبنی بر سیستم عامل جدید هواوی هم منتشر شد که نشان می‌دهد در برابر سیستم عامل اندروید تا حد زیادی سریع‌تر است. شرکت هواوی قصد دارد تا در زمینه‌های مختلف خودکفا شود و قطعا تمام شرکت‌های تولیدکننده گوشی های هوشمند نیز باید این راه را دنبال کنند تا بتوانند خودشان را از تحریم‌های احتمالی در امان نگه دارند.

مشخصات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما