صفحه اصلیگوشی هوشمندمقالات آموزشی

پیدا کردن فایل های دانلود شده در اندروید با ۲ روش ساده

پیدا کردن فایل های دانلود شده در اندروید را می‌توان یکی از دغدغه های کاربران اندروید دانست. ما قصد داریم ۲ روش آموزش یافتن فایل های دانلود شده در گوشی را آموزش دهیم.

آیا شما تاکنون از طریق سیستم عامل اندروید توانسته‌اید یک فایل را دانلود کنید؟ آیا موفق شده‌اید مکان ذخیره آن را پیدا کنید؟ یکی از مشکلات برخی کاربران سیستم عامل اندروید را می‌توان ناتوانی در پیدا کردن فایل های دانلود شده عنوان کرد که در دو روش بسیار ساده توضیح خواهیم داد.

روش پیدا کردن فایل های دانلود شده در اندروید

همانطور که در مقدمه هم گفته شد، یافتن فایل های دانلود شده در اندروید نیازمند کار بسیار سختی نبوده و به راحتی می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید.

گام اول: استفاده از فایل منیجر

یکی از برنامه های کاربردی بسیار مهم که در سیستم عامل اندروید قرار دارد، فایل منیجر (File Manager) است. شما باید برای پیدا کردن فایل های دانلود شده وارد فایل منیجر اندروید شوید و به ترتیب بر روی گزینه‌های دانلود (Downloads) و فایل منیجر یا فایل ضربه بزنید.

در ادامه شما دو پوشه متفاوت مربوط به حافظه داخلی و جانبی مشاهده می‌کنید که باید مسیرتان را تعیین نمایید؛ بد نیست بدانید پوشه دانلود در هر دو حافظه داخلی و جانبی ایجاد می‌شود. هنگامی که وارد پوشه دانلود شدید، فایل موردنظر خود را به راحتی پیدا خواهید کرد.

گام دوم: استفاده از مرورگر کروم

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌تواند باعث پیدا کردن فایل دانلود شده شما شود، استفاده از مرورگر کروم است. در صورتی که شما فایل موردنظرتان را از طریق مرورگر کروم دانلود کرده باشید، بهترین راه را انتخاب کرده‌اید. شما باید پس از ورود به مرورگر کروم، گزینه سه نقطه موجود در سمت راست قسمت بالا را انتخاب کنید. در ادامه می‌توانید با انتخاب گزینه Downloads وارد فولدر مربوطه شوید.

همراهان عزیز وب سایت گوشی سنتر، امیدواریم توانسته باشیم اطلاعات مفیدی در زمینه چگونگی یافتن فایل های دانلود شده در سیستم عامل اندروید را در اختیار شما قرار دهیم. در صورت تمایل، می‌توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن