تبلیغات متنی

گوشی شیائومی می ای ۳ (Mi A3) دارای سنسور ۴۸ مگاپیکسلی است

گوشی شیائومی می ای ۳ در لیست FCC ثبت شده است. بر اساس اخبار رسمی که انتشار پیدا کرده است، Xiaomi Mi A3 دارای سنسور ۴۸ مگاپیکسل خواهد بود.

شیائومی در حال آماده کردن اولین گوشی هوشمند خود با سیستم عامل اندروید وان است. بعد از تجربه بسیار خوب گوشی های شیائومی می ای ۲ و می ای ۲ لایت، به نظر می‌رسد قرار است تا گوشی Mi A3 با سنسور ۴۸ مگاپیکسل معرفی شود. اخبار جدیدی که منتشر شده‌اند، نشان می‌دهند گوشی شیائومی می ای ۳ در لیست FCC قرار گرفته است.

در حقیقت مدل M1906F9SH توسط سازمان آمریکایی ثبت شده است، همچنین ما تصاویری در اختیار داریم که نشان می‌دهد این گوشی دارای سنسور ۴۸ مگاپیکسل و لوگوی اندروید وان است؛ توجه داشته باشید که اطلاعات تایید شده، حکایت از وجود دوربین سه‌گانه برای Xiaomi Mi A3 دارند.

گوشی شیائومی می ای 3

هیچ فضایی برای قرارگیری سنسور اثر انگشت در عقب گوشی تعبیه نشده است و برخی گزارش‌ها بیان کرده‌اند که حسگر اثر انگشت برای این دستگاه در سال جاری میلادی درون صفحه نمایش قرار دارد. شرکت شیائومی همواره سعی کرده تا محصولات باکیفیت را با قیمت مناسب روانه بازار کند و به نظر می‌رسد که این روند کماکان ادامه دارد.

مشخصات

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما