صفحه اصلیگوشی هوشمندمعرفی اپلیکیشنمقالات آموزشی

بررسی خودکار سلامت باتری گوشی موبایل با برنامه AccuBattery

آیا سلامت باتری گوشی موبایل برای شما اهمیت دارد؟ ما روش بررسی سلامت باتری گوشی موبایل را از طریق برنامه AccuBattery را به شما آموزش خواهیم داد.

سلامت باتری را می‌توان برای مالکان گوشی های هوشمند بسیار مهم ارزیابی کرد و یک معامله بزرگ به حساب می‌آید. یکی از نقص‌های سیستم عامل اندروید را می‌توان نداشتن ابزار مناسب جهت تست سلامت باتری گوشی دانست، اما خوشبختانه می‌توانید با استفاده از یک برنامه شخص ثالث، بررسی سلامت باتری گوشی موبایل را انجام دهید.

روش بررسی سلامت باتری گوشی موبایل

همانطور که گفته شد، اندروید قابلیت بررسی سلامت باتری را به طور پیش‌فرض در اختیار ندارد و برنامه‌های شخص ثالث زیادی را هم مورد بررسی قرار دادیم، اما متاسفانه تمام موارد به استثنای برنامه AccuBattery نیازمند تحت نظر داشتن مداوم باتری جهت اتخاذ یک نتیجه صحیح از وضعیت سلامت آن بودند و این در حالی‌ست که می‌توانید با این اپلیکیشن به طور دقیق و ظرف مدت زمان بسیار اندک، سلامت باتری گوشی موبایل را بررسی کنید.

نکته: برنامه AccuBattery قابلیت‌های بسیار زیادی دارد، اما هدف ما از معرفی این برنامه بررسی وضعیت سلامت باتری گوشی است.

یکی از قابلیت‌های برنامه AccuBattery را می‌توان تعیین میزان خاصی از شارژ دانست؛ به عنوان مثال این برنامه به صورت پیش‌فرض باعث شارژ گوشی تا ۸۰ درصد خواهد شد و بدین ترتیب می‌تواند طول عمر باتری را افزایش دهد.

شما پس از نصب برنامه با بخش‌های مختلفی از آن مواجه خواهید شد، حتی به طور خودکار پس از شارژ شدن گوشی تا سقف موردنظر، کالیبراسیون انجام خواهد شد تا ظرفیت صحیح باتری را به دست آورد.

یکی دیگر از قابلیت‌های برنامه AccuBattery را می‌توان نمایش عملکرد وضعیت باتری گوشی در طول دوره‌های زمانی مختلف دانست که می‌تواند نقش بسیار مهمی در اطلاع‌رسانی ضعف یا قدرت باتری داشته باشد. به عنوان مثال، در بخش Health این برنامه می‌توانید وضعیت سلامت باتری را مشاهده کنید، البته هیچگونه اطلاعاتی را در روزهای نخست نصب مشاهده نخواهید کرد تا اپلیکیشن بتواند اطلاعات موردنیاز را با رصد باتری، جمع‌آوری کند.

همراهان عزیز وب سایت گوشی سنتر، امیدواریم با اطلاعات ارائه‌شده بتوانید همواره وضعیت سلامت باتری گوشی اندرویدی خود را مورد بررسی قرار دهید. شما می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را با ما از بخش نظرات در میان بگذارید.

لینک دانلود: AccuBattery

گوشی سنتر

سردبیر

کارشناس نرم افزار، علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی، علی‌الخصوص گوشی‌های هوشمند! بیشتر وقت زندگی شخصی خودم رو برای تولید محتوای درجه یک گذاشتم و هدفم از تاسیس وب سایت گوشی سنتر، تبدیل شدن به یک مرجع نقد و بررسی بوده تا کاربران عزیز بتونن به یک وب سایت درجه یک و بی‌طرف، اطمینان کنند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن