صفحه اصلیمعرفی اپلیکیشن

برنامه مصرف آب Drink Water Reminder + لینک دانلود

آیا نسبت به میزان مصرف آب روزانه خود رضایت ندارید؟ شما می‌توانید با نصب برنامه مصرف آب Drink Water Reminder ، خوردن آب روزانه خود را مدیریت کنید.

اهداف گوناگونی در تولید اپلیکیشن برای گوشی های هوشمند نقش دارند که برخی از آن‌ها می‌توانند در زمینه حفظ سلامت جسمانی تا حد زیادی تاثیرگذار باشند. یکی از برنامه های کاربردی اندروید که به تازگی معرفی شده است، تاثیر بسزایی در میزان خوردن آب آشامیدنی شما در طول روز خواهد داشت. در ادامه به معرفی برنامه مصرف آب Drink Water Reminder خواهیم پرداخت.

ویژگی های برنامه مصرف آب Drink Water Reminder

همانطور که می‌دانید، خوردن آب آشامیدنی یا مدیریت مصرف آب می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در زمینه وضعیت سلامت شما داشته باشد. گروهی از دانشمندان بر این باورند که انسان در طول شبانه روز نیازمند خوردن ۸ لیوان آب خواهد بود و این در حالی‌ست که ما به دلایل گوناگون، این کار را نمی‌کنیم یا به طور کلی از یاد می‌بریم.

هدف از رشد تکنولوژی را می‌توان کمک به انسان توصیف کرد و هم اکنون شاهد برنامه کاربردی هستیم که می‌تواند مدیریت آب مصرفی را برای ما در طول روز به ارمغان آورد. شما می‌توانید با نصب برنامه Drink Water Reminder، مصرف آب روزانه خود را تضمین کنید، زیرا می‌توانید با انجام تنظیمات خاص آن، بازه‌های مختلف زمانی را برای مصرف آب تعیین کنید تا به شما یادآوری کند.

مصرف آب فواید زیادی دارد که می‌توان به کاهش استرس، افزایش ایمنی، کاهش وزن و افزایش انرژی بدن اشاره کرد. مصرف منظم آب می‌تواند با گذشت زمان به یک عادت بسیار خوب برای شما تبدیل شود، اما باز هم بهتر است این اپلیکیشن کاربردی را در گوشی هوشمند خود حفظ کنید.

یکی از قابلیت‌های این برنامه را می‌توان ارائه گزارش میزان مصرف روزانه آب توسط شما در طول دوره استفاده از اپلیکیشن عنوان کرد، همچنین این برنامه در زمان‌های استراحت، یادآوری را لغو خواهد کرد و این موضوع را با یک زمان دیگر، جایگزین می‌کند. دوستان عزیز، در صورتی که تصمیم به مدیریت آب مصرفی روزانه خود گرفته‌اید یا از ناراحتی‌های کلیوی رنج می‌برید و نیازمند مصرف آب هستید، ما به شما برنامه Drink Water Reminder را پیشنهاد می‌کنیم.

لینک دانلود: Drink Water Reminder

گوشی سنتر
برچسب ها

سردبیر

کارشناس نرم افزار، علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی، علی‌الخصوص گوشی‌های هوشمند! بیشتر وقت زندگی شخصی خودم رو برای تولید محتوای درجه یک گذاشتم و هدفم از تاسیس وب سایت گوشی سنتر، تبدیل شدن به یک مرجع نقد و بررسی بوده تا کاربران عزیز بتونن به یک وب سایت درجه یک و بی‌طرف، اطمینان کنند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن