صفحه اصلیگوشی های موبایلهواوی

تحریم هواوی لغو شد ؛ آیا ترامپ در تصمیم خود درباره هواوی جدی است؟

تحریم هواوی توسط دونالد ترامپ لغو شد، اما سوال اینجاست که ترامپ تا چه اندازه در رابطه با لغو ممنوعیت خرید و فروش محصولات هواوی جدی است؟

خبرهای جدیدی مبنی بر لغو محرومیت شرکت‌های آمریکایی جهت فروش محصولات شرکت هواوی توسط دونالد ترامپ به گوش می‌رسد که می‌تواند نویددهنده آینده‌ای روشن برای شرکت هواوی باشد.

دونالد ترامپ پس از نشست گروه ۲۰ در ژاپن و دیدار با ریاست جمهور کشور چین، اظهار داشت که شرکت‌های آمریکایی می‌توانند محصولاتی را که مشکلی برای امنیت ملی نداشته باشند را به فروش برسانند. همانطور که مستحضرید، ممنوعیت فروش تمام محصولات هواوی همانند لپ‌تاپ، گوشی و فناوری های ارتباطی در ایالات متحده آمریکا برقرار شده بود و به نظر می‌رسد که این شرکت بزرگ چینی با مشکلات و ضررهای بسیار زیادی مواجه شود، اما هم اکنون شرکت هواوی خبرهای بسیار خوبی دریافت کرده است که می‌تواند روند موردنظر را تغییر دهد.

تحریم هواوی

تحریم هواوی باعث شد تا گوگل هم استفاده از سرویس‌هایی نظیر اندروید را در محصولات هواوی لغو کند و همین مسئله، شرکت بزرگ هواوی را وادار کرد تا اقدام به معرفی یک سیستم عامل انحصاری کند که بر اساس گزارش‌های منتشر شده تا ۶۰ درصد سریع‌تر از اندروید است!

شاید بتوان خبر لغو ممنوعیت فروش محصولات هواوی را بسیار مفید و سازنده عنوان کرد، اما هواوی نباید باز هم روند قبلی را در داشتن اتکا به شرکت‌های آمریکایی ادامه دهد و لازم است در جهت خودکفا شدن در عرصه‌های مهم، گام بردارد، زیرا سیاست‌های جدید ایالات متحده آمریکا را نمی‌توان باثبات دانست و این احتمال وجود دارد که پس از گذشت مدت زمان اندکی، باز هم چنین ممنوعیت‌هایی صادر شود.

بهترین کاری که شرکت هواوی باید انجام دهد، استفاده از این فرصت طلایی جهت کاستن وابستگی‌ها به ایالات متحده آمریکا می‌باشد تا در صورت تغییر سیاست، با خسارت‌های زیان‌بار مواجه نشود. نظر شما چیست؟ آیا لغو ممنوعیت خرید و فروش محصولات هواوی باعث وابستگی بیشتر به ایالات متحده خواهد شد یا نتیجه معکوس خواهد داشت؟

گوشی سنتر

سردبیر

کارشناس نرم افزار، علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی، علی‌الخصوص گوشی‌های هوشمند! بیشتر وقت زندگی شخصی خودم رو برای تولید محتوای درجه یک گذاشتم و هدفم از تاسیس وب سایت گوشی سنتر، تبدیل شدن به یک مرجع نقد و بررسی بوده تا کاربران عزیز بتونن به یک وب سایت درجه یک و بی‌طرف، اطمینان کنند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن