صفحه اصلیگوشی هوشمند

حذف خودکار تاریخچه موقعیت مکانی در گوگل فراهم شد

خرید باتری در امداد موبایل

شرکت گوگل بالاخره قابلیت حذف خودکار تاریخچه موقعیت مکانی را برای کاربران فراهم کرد. شما می‌توانید تمام تاریخچه موقعیت مکانی خود را در دوره‌های مشخص حذف کنید.

گوگل قابلیت کنترل حذف خودکار تاریخچه موقعیت مکانی و فعالیت‌های شما را فعال کرده و به نظر می‌رسد در سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. این قابلیت برای اولین بار در ماه می معرفی شد، اما کمی طول کشید تا به مرحله اجرا برسد.

همانطور که می‌دانید، گوگل اقدام به جمع‌آوری و نگه‌داری اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی شما خواهد کرد، اما هم اکنون می‌توانید اعلام کنید که کار حذف اطلاعات به صورت خودکار پس از گذشت سه یا هجده ماه انجام شود. شما با این کار به گوگل اجازه نمی‌دهید که داده‌ها را برای همیشه حفظ کنند.

حذف خودکار تاریخچه موقعیت مکانی

توجه داشته باشید که تمام ویژگی‌های جدیدی که توسط گوگل معرفی می‌شوند، برای اجرا نیازمند زمان خواهند بود، بنابراین انتظار نداشته باشید که به سرعت در تمام دستگاه‌ها در دسترس قرار گیرد. شما برای فعال کردن این قابلیت، باید وارد بخش فعالیت من (My Activity) در حساب گوگل شوید و گزینه موردنظر را انتخاب کنید، سپس مدت زمان مربوطه را هم تعیین کنید.

باتری موبایل در امداد موبایل

سردبیر

کارشناس نرم افزار، علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی، علی‌الخصوص گوشی‌های هوشمند! بیشتر وقت زندگی شخصی خودم رو برای تولید محتوای درجه یک گذاشتم و هدفم از تاسیس وب سایت گوشی سنتر، تبدیل شدن به یک مرجع نقد و بررسی بوده تا کاربران عزیز بتونن به یک وب سایت درجه یک و بی‌طرف، اطمینان کنند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن