شبکه های اجتماعیصفحه اصلیمقالات آموزشی

روش های فهمیدن بلاک شدن در اسنپ چت

خرید باتری در امداد موبایل

آیا شما توسط دوستانتان در اسنپ چت بلاک یا حذف شده‌اید؟ در این مقاله روش های فهمیدن بلاک شدن در اسنپ چت – Snapchat را آموزش خواهیم داد.

یکی از سوالاتی که همواره برای کاربران شبکه های اجتماعی مطرح است، شیوه فهمیدن بلاک شدن توسط دوستانشان می‌باشد. قطعا بلاک شدن شما توسط دوستانتان به نتیجه یک دوستی دارای مشکل ارتباط دارد، اما این امکان وجود دارد که دلایل دیگری هم در این زمینه نقش داشته باشند.

زمانی که یک کاربر را در اسنپ چت بلاک می‌کنید، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ نگران نباشید، پیغامی برای آن‌ها ارسال نخواهد شد، اما روش‌هایی وجود دارد که می‌توان از بلاک شدن در اسنپ چت مطلع شد، با ما همراه باشید.

تفاوت میان بلاک (Blocked) و حذف کردن (Removed) چیست؟

دوستان عزیز، شما با بلاک کردن یک کاربر در اسنپ چت، تمام راه‌های ارتباطی را قطع خواهید کرد و این در حالی‌ست که گزینه حذف کردن، چنین ویژگی ندارد.

در صورتی که شما از اسنپ چت حذف شده باشید، قادر نخواهید بود استوری‌ها را مشاهده کنید و این مسئله هم در صورتی‌ست که مشاهده استوری بر روی EveryOne تنظیم نشده باشد. اگر شما توسط یک کاربر بلاک شده‌اید، به هیچ یک از تنظیمات دسترسی نخواهید داشت.

ساده‌ترین راه برای فهمیدن بلاک شدن در اسنپ چت یا حذف شدن را می‌توان از بخش تنظیمات عنوان کرد. در صورتی که هنوز هم می‌توانید مخاطبین موردنظرتان را در لیست مکالمه ببینید، یعنی شما بلاک نشده‌اید؛ ممکن است که آن‌ها شما را حذف کرده باشند، اما شما آن‌ها را حذف نکرده‌اید. با این‌حال، این اقدام فقط در صورتی انجام می‌شود که اخیرا با آن‌ها صحبت کرده باشید.

یکی دیگر از روش های فهمیدن بلاک شدن در اسنپ چت را می‌توان از طریق ارسال پیام عنوان کرد؛ در صورتی که یک پیام برای مخاطبین موردنظرتان ارسال کنید و برای مدت زمان طولانی در حالت Pending قرار گیرد، احتمالا شما را حذف کرده‌اند یا این که شما و مخاطبتان از اینترنت خوبی برخوردار نیستید.

شما می‌توانید با کلیک کردن بر روی پروفایل مخاطبتان، متوجه وضعیت بلاک یا حذف شدن خود شوید؛ اگر پس از ورود به پروفایل مخاطب، بتوانید امتیاز او را مشاهده کنید، یعنی حذف نشده‌اید.

روش های فهمیدن بلاک شدن در اسنپ چت

در صورتی که مخاطبینتان شما را در برنامه اسنپ چت بلاک کنند، هیچ اخطاری مشاهده نخواهید کرد، اما روش‌هایی برای فهمیدن بلاک شدن در اسنپ چت وجود دارد که بسیار ساده هستند.

آیا می‌توانید گفتگوهای اخیر خود را مشاهده کنید؟

همانطور که در قسمت قبل هم ذکر شد، این روش را می‌توان ساده‌ترین راه فهمیدن بلاک شدن عنوان کرد، اما بد نیست بدانید که همواره به شما پاسخ قطعی نخواهد داد. گاهی وقت‌ها ممکن است وارد بخش مکالمات شوید و پیامی مبنی بر آنلاین بودن مخاطبتان در مدت زمان طولانی گذشته مشاهده کنید، در این حالت ممکن است که شما بلاک شده باشید، اما باز هم نمی‌توان نظر قطعی ارائه داد.

آیا می‌توانید نام دوستانتان را جستجو کنید؟

آیا نام کاربری مخاطب خود را به خاطر دارید؟ این عالی‌ست، اما در غیر این صورت هم جای نگرانی وجود ندارد، زیرا می‌توانید از نام حقیقی آن‌ها برای جستجو استفاده کنید.

برای انجام جستجو وارد صفحه چت شوید و در سمت چپ قسمت بالا، نمایه پروفایل را مشاهده خواهید کرد که ممکن است در حال نمایش استوری شما باشد؛ در صورتی که طی ۲۴ ساعت گذشته اقدام به ارسال استوری کرده باشید، قطعا آن را در حال نمایش خواهید دید. دوستان عزیز، در کنار بخش نمایه، نماد جستجو وجود دارد که می‌توانید نام اصلی یا نام کاربری دوستانتان را پیدا کنید.

اگر موفق به مشاهده مخاطبینتان نشوید، امکان بلاک یا حذف شما وجود دارد.

آیا سایر کاربران می‌توانند دوستانتان را پیدا کنند؟

بهترین روش برای فهمیدن بلاک شدن در اسنپ چت را می‌توان از طریق حساب کاربری سایر افرادی که در اسنپ چت فعالیت دارند، دانست. شما می‌توانید از دوستانتان که در اسنپ چت فعال هستند، درخواست کنید نام حقیقی یا کاربری مخاطبین موردنظرتان را جستجو کنند؛ در صورتی که بتوانند مخاطبین شما را مشاهده کنند، یعنی بلاک یا حذف شده‌اید و در غیر این صورت، نباید ناراحت شوید.

همراهان عزیز وب سایت گوشی سنتر، بلاک یا حذف شدن شما توسط دوستان و مخاطبینی که دارید، می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد، حتی امکان اشتباه و غیرعمدی بودن کار هم وجود دارد. در صورتی که نسبت به این مسئله احساس بدی دارید، بهتر است کمی فکر کنید، شاید علت حذف یا بلاک شما، رفتاری باشد که اخیرا انجام داده‌اید و باعث آزردگی دوستانتان شده‌اید؛ قطعا شما منظوری از برخی گفته‌هایتان ندارید، اما عمدتا می‌توان سوء تفاهم و برخی مزاحمت‌ها را دلیل تصمیم افراد برای بلاک کردن مخاطبین، توصیف کرد.

در هر صورت امکان بلاک یا حذف شدن می‌تواند بنا به دلایل گوناگونی رخ دهد، بهتر است ذهن خود را درگیر نکنید و افکار منفی به خود راه ندهید.

باتری موبایل در امداد موبایل
برچسب ها

سردبیر

کارشناس نرم افزار، علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی، علی‌الخصوص گوشی‌های هوشمند! بیشتر وقت زندگی شخصی خودم رو برای تولید محتوای درجه یک گذاشتم و هدفم از تاسیس وب سایت گوشی سنتر، تبدیل شدن به یک مرجع نقد و بررسی بوده تا کاربران عزیز بتونن به یک وب سایت درجه یک و بی‌طرف، اطمینان کنند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن