امنیتصفحه اصلیگوشی هوشمندمقالات آموزشی

۲ روش جدید برای مخفی کردن برنامه در گوشی اندروید

خرید باتری در امداد موبایل

آیا قصد دارید برنامه اندروید را در گوشی مخفی کنید؟ ما در این مقاله ۲ روش ساده و تضمینی مخفی کردن برنامه در گوشی اندروید را نشان خواهیم داد.

سیستم عامل اندروید قابلیت‌های زیادی دارد که می‌توانید به صورت مستقیم یا استفاده از برنامه های شخص ثالث، از آن‌ها استفاده کنید. یکی از ویژگی های سیستم عامل اندروید را می‌توان مخفی کردن برنامه دانست. شما ممکن است یک برنامه در گوشی داشته باشید که تمایل ندارید شخص دیگری آن را مشاهده کند و بدین ترتیب، نیازمند چنین برنامه های کاربردی خواهید بود. ما در این مقاله قصد داریم روش مخفی کردن برنامه در اندروید را آموزش دهیم.

کاربرد مخفی کردن برنامه در گوشی اندروید

دوستان عزیز، مخفی کردن برنامه در گوشی اندروید می‌تواند کاربردهای زیادی داشته باشد. به عنوان مثال، والدین می‌توانند برخی برنامه ها را که دوست ندارند توسط بچه‌های کوچکشان دیده شود را مخفی کنند. همچنین با این کار می‌توان گفت که برنامه‌های مهم در صورت سرقت گوشی موبایل ، در دسترس افراد ناشناس قرار نخواهد گرفت. بد نیست بدانید که امکان مخفی کردن برنامه چت و اطلاعات مربوط به سابقه چت شما هم وجود دارد.

۱: برنامه Calculator Vault

این ابزار مهم و کاربردی می‌تواند تمام برنامه‌های موردنظر شما را تحت عنوان یک ماشین حساب برای سایر افراد نمایش دهد؛ در حقیقت، شما با ورود به این ابزار و انتخاب برنامه‌های موردنظرتان برای مخفی کردن، باعث خواهید شد تا ابزار ماشین حساب، کلیه برنامه‌ها را در خود جای دهد و حتی امکان حذف آن‌ها هم از جانب شما وجود دارد.

بد نیست بدانید امکان تعیین پسورد برای برنامه های مخفی وجود دارد. شما با ورود به این ابزار، یک صفحه ماشین حساب را خواهید دید که برای منحرف کردن ذهن کاربران نمایش داده خواهد شد، سپس رمز عبور را وارد کرده تا بتوانید به اپلیکیشن مخفی دسترسی پیدا کنید.

لینک دانلود: اندروید

۲: برنامه Google Family Link

این سرویس را می‌توان یک ابزار نظارت والدین روی موبایل دانست و به شما این امکان را می‌دهد تا گوشی اندروید فرزندانتان را کنترل کنید. شما با استفاده از برنامه Google Family Link می‌توانید از راه دور، برخی برنامه ها را در گوشی فرزندان مخفی کنید.

بد نیست بدانید Family Link به شما کمک می‌کند تا فعالیت فرزندان را کنترل کنید، حتی امکان محدود کردن یا تایید دانلود برنامه‌ها و خریدهای درون برنامه‌ای هم برای شما وجود دارد. این ابزار دارای یک ویژگی ردیابی موقعیت مکانی بوده که به شما اجازه می‌دهد فرزندانتان را ردیابی کنید؛ این کار باعث می‌شود کنترل بسیار خوبی بر روی عملکرد و شیوه زندگی فرزندانتان داشته باشید و در صورت نیاز، بتوانید مشاوره‌های خوبی ارائه دهید.

لینک دانلود: اندروید

همراهان عزیز وب سایت گوشی سنتر، امیدواریم توانسته باشیم روش های کاربردی مفیدی برای مخفی کردن آیکون برنامه در گوشی اندروید را نشان دهیم. شما می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

باتری موبایل در امداد موبایل

سردبیر

کارشناس نرم افزار، علاقه‌مند به دنیای تکنولوژی، علی‌الخصوص گوشی‌های هوشمند! بیشتر وقت زندگی شخصی خودم رو برای تولید محتوای درجه یک گذاشتم و هدفم از تاسیس وب سایت گوشی سنتر، تبدیل شدن به یک مرجع نقد و بررسی بوده تا کاربران عزیز بتونن به یک وب سایت درجه یک و بی‌طرف، اطمینان کنند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن